top of page

Agile Collaboration

Public·84 members

[[STRAUMĒŠANA##]>] Latvija Somija tiešraide 16.08.2023


Swim School Partners! | Royal Life Saving


(((SKATĪTIES))) Latvija Somija tiešraide 16 augusts 2023 Pek


[tiešraide=] Ungārija Latvija skatīties interneta tiešraidē


[[STRAUMĒŠANA!!]] Latvija Somija skatīties tiešsaistē 16 aug


16' Somija turpina aktīvi darboties Latvijas zonā, bet Merzļikina sargātos vārtus neapdraud, latviešu laukuma pieciniekam lieliski cīnoties aizsardzībā. 14' Čukste un Batņa pa diviem dominē cīņā pie laukuma apmales Latvijas zonā. Marenis epizodi noslēdz ar ripas izmešanu ārpus zonas. 13' Krastenbergs ieiet Somijas izlases zonā un izdara metienu, tam tiekot bloķētam. Latvijai izdodas uz brīdi novirzīt spēli prom no saviem vārtiem. 12' Pamatīga burzma Latvijas vārtu priekšā. Ceturtajam uzbrucēju virknējumam izdodas briesmas novērst un raidīt ripu ārpus zonas.


(((TIEŠSAISTĒ!!))) Tiešraide: Austrija Latvija 24 jūnijs 2023


33' Latvija aktivizējas! Balcers atrod Ķēniņu, kura spēcīgs metiens gan tiek bloķēts. Iemetiens Somijas zonā. 32' Pēc ilgāka pārtraukuma pie metiena tiek arī Latvija. Dzierkals izlaužas vārtu priekšā un izpilda plaukstas metienu, ko atvaira somu vārtsargs. 31' VĀRTI! Granlunda raidījums tiek bloķēts un aiz vārtiem trāpa pa bortu, pēcāk atlecot vārtu priekšā, kur Elvis nespēj glābt Latvijas izlasi pēc Maninena metiena - 1:1. 31' Somi daudz un ātri saspēlējas, kā arī uzbrūk vārtiem. Pagaidām, par laimi, nesekmīgi. Ripu gan no zonas izraidīt neizdodas. 30' Latvijai mazākums! Roberts Bukarts par pretinieka turēšanu ar nūju tiek noraidīts.


((tiešraide>>)) Latvija Somija skatīties interneta tiešraidē


[[straumēšana@@@]++] Somija Francija tiešraide 17 maijs


((TIEŠSAISTĒ@@@)) Latvija Somija tiešraide 16/08/2023


41' izdodas uzreiz nostāties zonā, tomēr somi nolasa situāciju un pārtver ripu. 41' Sākusies trešā trešdaļa! Latvijas izlasei vēl pusotru minūti vairākums. 40' Otrā trešdaļa noslēgusies! Latvija pamatlaika noslēdzošo divdesmitminūti uzsāks vairākumā. 40' Pēdējās sekundēs Jeļisejevs, Ķēniņš un Ābols tiek pie metieniem, tomēr vārtus negūst. 40' Latvijai vairākums! Antila klupina Rodrigo Ābolu un dodas atsēdēt. 40' Ābols iespēlē Balceram, kurš gan ripu neuztver. 39' Jakam nolūst metiens no labas pozīcijas. 38' Smons pārbauda Sateri modrību.


DZIĻI HOKEJĀ, Latvija - Somija - Vod | LMT Viedtelevīzija


(sporta tv!!) Tiešraide: Somija Zviedrija 15 maijs 2023


(STRAUMĒŠANA) Zviedrija Latvija skatīties interneta tiešraid


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page